tamela mann new single 2021 partnervermittlung wei?ru?land manner aus israel kennenlernen warum flirten m nner wenn sie kein interesse haben

Basın Açıklaması

Nadir YILDIRIM

Siyaset çok yönlü etkilere sahip dengeleri bir arada tutabilme, toplumu ve kurumları yüksek bir idealle yönetebilme, devlet şaheserini daha da büyük ve güçlü yapabilme ve toplumu ortak bir hedefe yönlendirebilme aklının adı ve sanatıdır. Siyasetçi de bu sanatın inceliklerine vakıf olan sanatçıdır.

Dolayısıyla her sanatın üstatları, ustaları, kalfaları ve çırakları olduğu gibi siyaset aklının da ustalığı, kalfalığı ve çıraklığı olacaktır. Diğer bir husus da siyasetin anlık heves ve küçük hesaplarla aşılması mümkün olmayan uzun, zor ve çaba gerektiren bir yol olmasıdır.

Siyaset yolcuğu, günlük değişen olayları kavrama, karşılaşılan çok bilinmeyenli durumlar karşısında karar alabilme, bireylerin ve daha da çok milletin sorunları için geliştirilen çözümlerle Hakk’a ve halka hesap vermenin çabuk ve keskin olduğu; “cennete ve cehenneme” yakın çizgide yolculuk yapma halidir.

Bu yolculuğun kaptanı ise ardından kitleleri sürükleyen siyasi liderlerdir ki; yola çıkan her yolcunun, hak ve adaletten ayrılmadığı sürece, liderinin ardından yürümek ve zorlu yolculukta sabırla, ortak amaç için yürümek ve ona destek vermektir.

Yolculuk sırasında kime, nerede, ne zaman görev verilmesi gerektiğine karar verecek olan da siyasetin ustalarının, sanatçılarının bütün dengeleri gözeterek alacakları kararla olmaktadır ki; yolculukta farklı makamlarda görevde olmak isteyen de görev verilen de verilmeyen de “Elhamdülillah” diyerek; sadakatle, sebatla gayretine devam etmelidir.

Ne davadan ne hedefinden vazgeçmemeli ve lideriyle birlikte yolculuğuna devam etmelidir. Hele hele liderine sözde değil özde güveniyorsa, davasına sözde değil özde sadıksa, inandığı değerlere sözde değil yüreğiyle bağlı ise devam etmek zorundadır.

Devlet bir şaheser, bu şaheserin ihtişamında ona taş çeken işçinin de bu esere imza atan ustabaşının ve mimarının da alacağı ecir aynıdır. Çünkü işçi olmadan ustabaşı, ustabaşı olmadan işçi ve ne de bunlar olmadan mimarın bir hükmü yoktur. Çünkü bunlar bir arada,  ahenkle çalışmadığı zaman ortada eser de şaheser de olmayacaktır.

Nadir YILDIRIM bir eğitimci, bir ilahiyatçı, sosyolog ve bir siyasetçi kimliğiyle 1000 yıllık Türk Devleti Şaheserinin, “İstiklal ve İstikbâl” değerlerinin bekâsı ve inşasının yükselişinde, inanç ve değerlerinin yaşatılacağı, fikirlerinin bir zaman sonra da olsa hayat bulacağı inancı, azmi ve gayreti ile küsmeden, kırılmadan, vazgeçmeden gönlünde zeytin dalı ile kalfa olmaya, usta olmaya ve ustaların yanında Türk Milletinin refahı, huzuru, bağımsızlığı ve LİDER TÜRKİYE için Allah’ın nasip ettiği ömür içerisinde AK Parti’nin bir işçisi olarak çalışmaya devam edecektir.

AK Parti 25. ve 27.  Dönemde Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adaylığım sürecinde görünen ve görünmeyen desteklerinden dolayı bütün dostlarıma teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na,  27. Dönem Ak Parti Milletvekili Adaylarımıza, Dünyanın 5’ten büyük olduğunu oylarıyla, sandıkta haykıracak demokrasiye inanmış al-i cenâp milletimize başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir