ndr 1 partnersuche singleborse kostenlos serios ab 45 partnervermittlung osten erfahrungen mentalist partnervermittlung

Teşekkür

Nadir YILDIRIM

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sayın İmran KILIÇ’a, siyasi eğitim olarak gördüğüm “Siyasi Danışmanlık” görevinde iken şahsıma verdiği destek, özgüven, ilkeli, dürüst, çalışkan model kişiliği, kamusal işlerdeki gayretiyle örnek bir USTA..

Kendisini hakka, hukuka ve görevine adamış bir USTA ile çalışmış olmak, belki siyasi hayatımda kazandığım, tecrübenin ilk ve önemli bir rahlesi olmuştur.

Şahsi menfaate, birinin hakkını diğerinin önüne geçirmeme konusundaki dirayetinin yanında kamuya ait olmayan işlerde koşturmasına nefes yetiştiremediğimiz bir kişiliğe ve duruşa sahip olan İmran KILIÇ barışçıl, özverili hali ile hakkaniyete ve adalete, Cumhurbaşkanımıza ve dolayısıyla Türkiye’ye olan sevgisine her gün şahit oldum.

İktidar, muhalefet bütün parlamentonun saygısını kazanarak, hemen her gün bir dakikalık konuşmalarıyla “DEDE KORKUT” misali insanlık adına yaptığı konuşmalarında temel siyasi ilkeler üzerinde durmuş ve mecliste önemli bir denge görevi görmüştür.

Meclise gelen misafirlerine ”Burası sizin eviniz, sizi evinizde ağırlamak, dertlerinizi dinlemek ve haklı olan sorunlarınız çözüm bulmak bizim görevimizdir” ilkesiyle hareket ederek vekâlet görevinin anlamını idrak etmiş bir insan…

Sabahın erken saatinde bürosunda başlayan ve gecenin bir saatine kadar devam eden mesaisinden hiç taviz vermeden çalışan bir “vekil işçi..” olarak, mesaisine olan dikkati, genel kurula olan müdavim halini, mütevazı kişiliği ile TBMM’nin bütün çalışanlarının takdirini kazanmış ve 3036’nolu çalışma odasında bir dakikasını boşa harcamadan çalışan örnek bir Milletvekili…

Nefsinde kibir, atalet, tembellik, gaflet görmediğim bu “Usta” ile bir arada çalışırken sürekli telkin ettiği “Bu görev hepimize milletin tevdi ettiği bir görev. Birlikte çalışıp, birlikte başarmak zorundayız” diyerek, sürekli olarak çalışma arkadaşlarına hedef gösteren görevinin idrakinde bir Milletvekili.

TBMM’de ofisinde, kurul’un çalışmadığı zamanlarda ilinde, sahada milletle el ele gönül gönüle olma çabasıyla yüksek bir performans gösterdiğine şahitlik ettiğimiz Sayın İmran KILIÇ’la çalışmanın vicdani, mesleki ve siyasi huzuru içindeyim.

Bu vesileyle; 27. Dönemde yeniden 4. Sıra Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı olan Sayın İmran KILIÇ’a Kahramanmaraş’a ve ülkemize yeniden emek vermek için çıktığı yolda başarılar diliyorum. Kendisine al-i cenâp duruşundan dolayı ve mesai arkadaşlarım Muhammed KILIÇ, Oğuz AKGÜNER ve Şuayip AKPINAR’ a da gayretleri için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir