singleborsen magdeburg firma single plochingen flirtcoaching fur frauen kostenlose partnersuche fur alleinerziehende single or taken meaning in hindi flirten dann abweisend

Hakkında

Nadir YILDIRIMNadir YILDIRIM, 

1965 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu.

İlk (Karamanlı İlkokulu Cumhuriyet Ortaokulu) ve orta öğrenimini (Ticaret Meslek Lisesi) doğduğu ilde, yüksek öğrenimini ise Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı.

Yüksek lisansını Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Felsefe ve Din Bilimleri Ana Bilim Dalında (Din Sosyolojisi) “Toplumsal Değişim ve Din (Kahramanmaraş Örneği)” tezi ile ikinci yüksek lisansını, Hoca Ahmet Yesevî Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında “AB projelerinin Yöneticiler Üzerindeki Etkileri” üzerine hazırladığı proje çalışmasıyla tamamladı.

Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde:

Öğretmen ve yönetici, AB Projeleri Koordinatörü, Stratejik Planlama, Toplam Kalite Yönetimi, Yetişkin Eğitimi, İletişim, Bakanlık Kalite Performans Yönetim Sistemi konularında çalışmalarda bulundu ve proje ekibinde aktif görev aldı.

Aynı bakanlıkta Eğitim Uzmanı olarak görev yapmakta iken Adalet ve Kalkınma Partisinden 25. ve 26. Dönemlerde Milletvekili Aday Adayı oldu.

Köşe yazılarıyla siyasi bakışını ve fikir dünyasını, duygu dünyasını ise şiirleriyle ifade eden YILDIRIM, Arapça ve İngilizceyi mesleki çalışmalarında kullanabilecek düzeyde bilmektedir. 

Üç çocuk babasıdır.

“Akıl, kalemle terler” der.

“Ya okulu hayata ya da hayatı okula taşıyın” der.